وی با بیان اینکه انقلاب با تقوای الهی این مردم وارد دهه پنجم عمر خود شد، افزود: اقتدار این ملت و انقلاب اسلامی هر روز بیشتر از گذشته اجانب و دشمنان را مأیوس می‌کند.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه امام تسخیر لانه جاسوسی امریکا را انقلابی بزرگ‌تر از انقلاب اول خواندند، بیان کرد: دوراندیشی امام (ره) و دیدن فتنه های امروز دشمن باعث شد امام فتح لانه جاسوسی را انقلاب دوم ملت ایران بنامند.

وی با تاکید بر اینکه چالش امروز ما با امریکا بر سر نفوذ نامشروع او در منطقه است، اضافه کرد: با همت ملت ایران و جوانان این کشور به این نفوذ پایان خواهیم داد.

آیت الله عابدینی بیان کرد: یک روزی تحقیر امریکا با بالارفتن از دیوار سفارت و بیرون کردن او بود و امروز اراده کرده ایم بساط این رژیم استکباری را از منطقه جمع کنیم.

وی اضافه کرد: همه باید بدانیم که در ذات آمریکا کینه و دشمنی با اسلام ناب محمدی (ص) موج می‌زند و باید برای شکستن امواج طوفان‌ها و فتنه و جلوگیری از سیل آفت‌ها به سلاح پولادین صبر و ایمان مسلح شویم.

انتقام خون دانش آموزان شهید گرفته شود

امام جمعه قزوین با اشاره به سالروز شهادت دانش آموزان در سال ۵۷ ادامه داد: شهادت دانش آموزان همچنان به دست بدذات های دنیا ادامه دارد و شاهد هستیم دانش‌آموزان در حرم احمد بن موسی (ع) به شهادت رسیدند و امیدوار هستیم انتقام خون این دانش آموزان از شرارت طلب ها گرفته شود.

شرورها هزینه شرارت خود در کشور را باید پرداخت کنند

وی گفت: شرورها در حوادث اخیر فتنه انگیزی کرده و با استفاده از ابزارهای رسانه ای تلاش کردند تا مردم و نسل جوان را فریب دهند و نیاز است تا هزینه این شرارت ها با تنبیه سخت به خود آنها بازگردد.

آیت الله عابدینی اظهار کرد: ایمان داریم که دستگاه قضا با این افراد برخوردی سخت خواهد داشت تا از حرکت شیطانی و نوکری ابرقدرت‌های شیطانی پشیمان شوند.

فتنه اصلی در تل‌آویو است

وی افزود: فتنه اصلی در جای دیگری است و فتنه با موشک هایی که تل‌آویو را هدف قرار می دهد خاموش می شود.

امام جمعه قزوین افزود: شیطنت های این افراد و لزوم پاسخگویی سنگین به فتنه های سعودی و امریکایی در منطقه نشان می دهد زمان انتقام خون سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی فرار رسیده است.

وی در پایان با بیان اینکه امیرالمؤمنین (ع) فرموده سنگ از هرکجا آمد، به همان جان برگردانید، یادآور شد: منشأ اصلی این فتنه ها مشخص است و باید موشک های ما همانجا را نشانه بگیرند تا فتنه گر تنبیه و مردم ما طعم امنیت را بیش از گذشته بچشند.

انتهای پیام

منبع:مهر