کد خبر : 3962
تاریخ انتشار : سه شنبه 24 آبان 1401 - 12:04

فرمانده انتظامی شهرستان قزوین خبر داد

طرح ارتقای امنیت اجتماعی در قزوین اجرا شد

طرح ارتقای امنیت اجتماعی در قزوین اجرا شد
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و کشف ۶ دستگاه خودرو و موتور سیکلت سرقتی در این خصوص خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دیار مینودری، سرهنگ بیژن خدائی روز پنجشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای رسیدگی به مطالبات مردمی و برخورد قاطع با هنجارشکنان، اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی به صورت محله محور در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قزوین قرار گرفت.

وی افزود: در این خصوص ماموران کلانتری ۲۱ محمودآباد و ۱۲ بازار شهرستان قزوین با اخذ دستور قضائی برای اجرای طرح اعزام شده و به صورت محله محور نقاط را شناسایی کرده و از نقاط جرم خیز حوزه استحفاظی بازدید کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قزوین ادامه داد: توقیف ۲ دستگاه خودرو، چهار دستگاه موتورسیکلت سرقتی، کشف یک کیلو و ۷۵۵ گرم انواع مواد مخدر، دستگیری سه سارق و ۲ مالخر، پلمب هفت واحد صنفی متخلف و کشف ۵۰ کیلو کابل سرقتی از توفیقات ماموران در اجرای این طرح بود.

فرمانده انتظامی شهرستان قزوین با بیان اینکه اجرای مستمر طرح های ارتقای امنیت اجتماعی در دستور کار ماموران قرار داشته و پلیس قاطعانه با هرگونه اقدامات غیر قانونی برخورد خواهد کرد، خاطرنشان کرد: متهمان با تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی شدند.

اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی محله محور در شهرستان البرز

فرمانده انتظامی شهرستان البرز از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی محله محور و کشف بیش از ۲۸ هزار نخ سیگار قاچاق و دستگیری ۲ متهم در این خصوص خبر داد.

سرهنگ بهرام منصوری اظهار داشت: در راستای مطالبات مردمی و پاکسازی مناطق آلوده و برخورد با سارقان و خرده فروشان مواد مخدر با هدف پیشگیری از سرقت و کاهش جرائم، اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی محله محور در دستور کار ماموران انتظامی “کلانتری ۱۲” این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این طرح ۲ نفر دستگیر، ۲۸ هزار و ۲۰ نخ سیگار قاچاق کشف و یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی توقیف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان البرز با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضایی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: مهمترین هدف اجرای اینگونه طرح‌ها افزایش نظم و آرامش و جلب رضایتمندی مردم است.

وی ضمن تاکید بر هوشیاری خانواده‌ها از آنها خواست: برای ریشه کن کردن اعتیاد که موجب تباهی جوانان و نوجوانان می‌شود ضمن همکاری با پلیس، هرگونه اطلاعات و اخبار در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.

اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی محله محور در آوج

فرمانده انتظامی شهرستان آوج از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی محله محور و دستگیری ۹ متهم در این خصوص خبر داد.

سرهنگ علی زرینی اظهار داشت: در راستای رسیدگی به مطالبات مردمی و برخورد قاطع با هنجارشکنان، اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی به صورت محله محور در ۲ حوزه آبگرم و کلنجین در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان آوج قرار گرفت.

وی افزود: در این خصوص ماموران انتظامی شهرستان آوج با اخذ دستور قضائی برای اجرای طرح اعزام شده و به صورت محله محور از نقاط جرم خیز حوزه استحفاظی بازدید کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آوج ادامه داد: توقیف یک دستگاه خودرو با دستور توقیف از مرجع قضائی، کشف ۲۰ گرم انواع مواد مخدر و دستگیری ۹ نفر به اتهام سرقت کابل برق و فروش مواد مخدر از توفیقات ماموران در اجرای این طرح بود.

فرمانده انتظامی شهرستان آوج با بیان اینکه برخورد قاطع و شبانه روزی با سارقان و مخلان امنیت و آرامش شهروندان در دستور کار ماموران قرار دارد، خاطرنشان کرد: متهمان با تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی شدند.

منبع: ایرنا
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.