کد خبر : 4123
تاریخ انتشار : دوشنبه 30 آبان 1401 - 9:25

روایتی پنهان از جنگ ضد تیم ملی فوتبال:

پشت پرده لغو سفر جاسوس خبرنگاران انگلیسی به قطر

پشت پرده لغو سفر جاسوس خبرنگاران انگلیسی به قطر
برخی افسران اطلاعاتی رژیم صهیونیستی تلاش کردند در پوشش خبرنگار به قطر سفرکرده و با رزرو هتل در نزدیکی محل اقامت تیم ملی اغتشاشات محله محور و سانترالیستی در تهران را به کنار گوش تیم ملی بکشند!
به گزارش پایگاه خبری دیار مینودری به نقل از مشرق؛فروردین امسال وقتی داور مسابقه سوت پایان بازی میان دو تیم ملی فوتبال ایران و لبنان را به صدا درآورده و هواداران با چرخاندن پرچم صعود تیم ملی به جام جهانی قطر را جشن گرفتند؛ کمیته مشترک خرابکاری در لندن به تکاپو افتاد که به هر طریق ممکن مانع از حضور یوزها در این مسابقات شود. در آن روزها رسانه‌های فارسی‌زبان ضدانقلاب خود را به درودیوار می‌زدند تا با بهانه‌هایی واهی چون مسئله حضور بانوان در استادیوم‌ها یا ماجرای جنگ اوکراین فدراسیون جهانی را وادار کنند تیم ملی فوتبال ایران را از مسابقات حذف کند!

 

صحنه‌گردان این ماجرا نیز سازمان اتحاد علیه ایران هسته‌ای متشکل از سیاستمداران تندرو آمریکایی و صهیونیست بود که تلاش می‌کردند محدودیت‌ها علیه مردم ایران را بالا ببرند. جوزف لیبرمن از اعضای مشاور در این سازمان ضد ایرانی در تشریح مدل فشار علیه ایران در یادداشتی نوشته است: حکومت ایران توانسته است ضد تحریم شد، دیگر تنها توسل به گزینه تحریم اقتصادی برای مهار ایران کافی نیست، باید مدل تحریم‌ها را اجتماعی کرد تا در آن را همه مردم ایران حس کنند! اشاره این سناتور تندرو آمریکایی به «تحریم اجتماعی» مجموعه اقداماتی بود که می‌توانست پروسه شورش‌های کور شهری را تسهیل کند.

کمپین نوید افکاری شرور معروف شیرازی یکی از پیمانکاران تحریم اجتماعی با تمرکز روی تحریم ورزش ایران بود، پتیشن نویسی این کمپین توسط سازمان موساد طراحی‌شده و توسط برخی عوامل ضدانقلاب در خارج از کشور اجرایی شد. این کمپین ضد ایرانی با رزومه سازی برای یک قاتل حرفه‌ای سعی داشت از او چهره‌ای ورزشکار با گرایش سیاسی بسازد. هدف از این شخصت پردازی و برند سازی فیک آن بود که به بهانه اعدام نوید افکاری، ایران را محروم از کلیه فعالیت‌های ورزشی شود!

پشت پرده لغو سفر جاسوس خبرنگاران انگلیسی به قطر! / آیا بی‌بی‌سی فارسی نیز یک رسانه تروریستی است؟

جنگ ضد تیم ملی فوتبال: ایران‌کُشی با خنجرِ ضدایرانی

کمپین تحریم ورزش ایران برای تبلیغات نیاز به رسانه داشت؛ سازمان ایران هسته‌ای برای سامان‌دهی به جنگ روانی علیه مردم ایران علاوه بر استفاده از ظرفیت رسانه‌های غربی با تشکیل یک کمیته خرابکاری سعی کرد با اقدامات ایذایی نبض شبکه را در دست بگیرد؛ این کمیته یک شاخه رسانه‌ای در لندن و شاخه‌ای تروریستی (آفندی) در پاریس تشکیل داده و برای هرکدام وظایفی تعیین کرد، این ستاد جنگ در طول دو سال به‌مرور ریشه‌زایی کرده است.

به این شیوه که هرقدر که ارسال سلاح قاچاق و تروریست به سمت مرزهای ترانزیتی ایران افزایش یافت، درازای آن شلیک هشتگ و اخبار جعلی برای تاثیرگذاری روی بافت خاکستری نیز افزایش‌یافته است. بی‌بی‌سی فارسی و تلویزیون رژیم آل سعود ازجمله عوامل اصلی این جنگ رسانه‌ای بودند که به‌صورت علنی به سمت مردم ایران شلیک می‌کردند. این اقدامات تخریبی باعث شد تا مقامات ایران تلویزیون سعودی را شبکه تروریستی اعلام کنند.

هر چه به جام جهانی نزدیک می‌شدیم میزان فشار رسانه‌ای کمیته خرابکاری برای حذف تیم ملی ایران با برچسب سیاسی افزایش یافت! اما اقدامات راهبردی و دیپلماتیک تهران، فیفا زیر بار فشار سیاسی گروهک اتحاد علیه ایران هسته‌ای نرفته و حضور تیم ملی فوتبال در جام جهانی با انتشار ویدئو کلیپی از همه تیم‌های راه‌یافته به مسابقات قطعی شد؛ این اقدام ضربه سنگین به کمپین تحریم ورزش ایران رفت.

پس از ناامید شدن کمیته خرابکاری از حذف تیم ملی؛ اقدامات لجستیکی تروریست‌ها برای ضربه روانی به بازیکنان تیم در دوحه آغاز شد. هدف آن بود که برخی افسران اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در پوشش خبرنگار به قطر سفرکرده و با رزرو هتل در نزدیکی محل اقامت تیم ملی اغتشاشات محله محور و سانترالیستی در تهران را به کنار گوش تیم ملی بکشند! این برنامه به‌گونه‌ای طراحی‌شده بود که با ایجاد فشار مصنوعی علیه برخی بازیکنان تیم ملی آن‌ها هدایت ادراکی شده و در طول مسابقات با انجام برخی رفتارهای خلاف عرف ورزشی استادیوم فوتبال را به محل میتینگ سیاسی بدل کنند.

محسن صالحی عضو شبکه تروریستی اینترنشنال دراین‌باره می‌گوید:

از یک سال قبل که حضور ایران در جام جهانی قطعی شد؛ تلویزیون اینترنشنال برای حضور در مسابقات برنامه‌ریزی کرد! ما در آنجا هتل رزرو کرده و یک استودیو خبری حرفه‌ای نیز تجهیز شده بود، تلاش ما آن بود که صدای مردم ایران (اغتشاشات) در مسابقات باشیم! این عامل تروریستی اعتراف کرده بود که هدف از سفر خبرنگاران پوششی به قطر نه پوشش مسابقات بلکه اثرگذاری روی بازیکنان تیم ملی و انتقال خط اغتشاشات از لندن به دوحه بوده است!

جالب‌توجه آنکه کمیته خرابکاری برای رسیدن به این هدف یکی از بازیکنان تیم ملی را سوژه سازی کرده و از طریق رابطی در آلمان سعی داشت به این فوتبالیست مشهور نزدیک شود، راهنمایی‌ها و رصد دقیق شرایط توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه باعث هوشیاری این بازیکن از دسیسه دشمن شد؛ یکی از دستورالعمل‌های سازمان اتحاد علیه ایران هسته‌ای به کمیته خرابکاری آن بود که بازیکنان ایران در هنگام آغاز بازی با تیم ملی آمریکا سرود مقدس و ملی کشورمان را نخوانده و به‌جای آن روی زمین زانو بزنند!

این دست اقدامات تخریبی و سیاسی‌کاری از سوی عوامل ضدانقلاب باعث شد، کارگروهی مشترک توسط نهادهای اطلاعاتی کشورمان تشکیل شد و این گروه با سفر به شهر دوحه حجت را با مقامات قطری تمام کنند! در آن زمان تیم ایرانی به قطری‌ها هشدار داد که نزدیک شدن هر عامل تروریستی به محل اردوی تیم ملی در هتل محل اقامت یا محل تمرینات را تحمل نکرده و در صورت تخطی پلیس و سازمان اطلاعات قطر از این دستور با عناصر خرابکار به شیوه قانونی برخورد خواهد کرد. قطری‌ها مطابق خواست مقامات کشورمان ویزای جاسوس خبرنگاران منتسب به رژیم سعودی را لغو کرده و با تهیه لیستی از اقلام ممنوعه چون مواد مخدر، اسلحه، مشروبات الکلی، گوشت خوک و مواردی مشابه با آن حضور خبرنگاران اینترنشنال را نیز ممنوع اعلام کردند.

پشت پرده لغو سفر جاسوس خبرنگاران انگلیسی به قطر! / آیا بی‌بی‌سی فارسی نیز یک رسانه تروریستی است؟

پشت پرده لغو سفر جاسوس خبرنگاران انگلیسی به قطر! / آیا بی‌بی‌سی فارسی نیز یک رسانه تروریستی است؟

چرا انگلیسی‌ها از سفر به دوحه پا پس کشیدند؟

اما ماجرای لغو سفر کمیته خرابکاری به قطر وقتی جالب شد که انگلیسی‌ها نیز به‌صورت ناگهانی اعلام کردند که خبرنگاران بی‌بی‌سی فارسی نیز از سفر به قطر انصراف داده‌اند! آن زمان این سؤال پیش آمد که چرا دولت انگلیس مانع از سفر خبرنگاران پوششی به دوحه شده است؟ پاسخ به این سؤال خیلی سخت نبود؛ پس از ضربه سنگین اطلاعاتی به کمیته خرابکاری در لندن و پاریس لیست اعضای این شبکه لو رفته و انگلیس حاضر نشد برای ادامه عملیات در دوحه ریسک کند؛ این تفسیر به‌خوبی نشان می‌دهد که دولت انگلیس اطمینان خاطر دارد که بی‌بی‌سی فارسی یک رسانه تروریستی بوده و برای شبکه ضربه خورده حفظ نیرو مهم‌تر از اصل عملیات است.

البته ماهیت عملکرد رسانه انگلیسی از مدت‌ها قبل برای مردم ایران روشن ‌شده است؛ این رسانه آلوده علاوه بر نقش مستقیم در چند کودتای سیاسی (کودتای ۲۸ مرداد و کودتای ۸۸) در ماه‌های اخیر به‌صورت علنی به تبلیغ اقدامات مسلحانه علیه مردم ایران پرداخته است! پیش‌ازاین بی‌بی‌سی سعی می‌کرد با گرفتن ژست بی‌طرفانه و ایجاد فضای به‌اصطلاح حرفه‌ای خود را تنها منعکس‌کننده اخبار نشان دهد؛ از جو حاصل از اغتشاشات تینیجری باعث شد این شبه رسانه انگلیسی به ناگهان نقاب از سر برداشته و ماهیت روباه‌صفت خود را به‌خوبی نشان دهد. افسران این شبکه تروریستی به‌خوبی می‌دانستند که در صورت نزدیک شدن به مرزهای استراتژیک ایران و انجام عملیات تخریبی عاقبتی بهتر از معدوم نیما زم در انتظار آن‌ها نخواهد داشت.

پشت پرده لغو سفر جاسوس خبرنگاران انگلیسی به قطر! / آیا بی‌بی‌سی فارسی نیز یک رسانه تروریستی است؟

پشت پرده لغو سفر جاسوس خبرنگاران انگلیسی به قطر! / آیا بی‌بی‌سی فارسی نیز یک رسانه تروریستی است؟

ترویج استفاده از کوکتل مولوتف و اقدامات خشونت‌زا توسط انگلیسی‌ها

این روزها وضعیت بنگاه خبرپراکنی انگلیس به حدی وخیم است که یکی از مجریان آن با انتشار فایلی صوتی، اعتراف کرده است که هدف کمیته خرابکاری مستقر در لندن تجزیه ایران است و رسانه‌های ضدانقلاب نه یک شبکه خبری بلکه یک ابزار تروریستی علیه مردم ایران هستند. این روزها بی‌بی‌سی فارسی نه از سر اجبار بلکه از روی تقسیم وظایف با اینترنشنال متعلق به خاندان آل سعود پاس‌کاری خبری می‌کند.

آخرین نمونه این رفتارهای عجیب باعث اخراج خبرنگاران این دو شبکه از یک جلسه سازمان ملل بوده است. ضربه به شریان اساسی اغتشاشات در داخل و خارج از کشور باعث شده است تا بار دیگر موتور اتحاد علیه ایران هسته‌ای در نشست شورای حکام روشن شود. اخیراً محمدعلی شعبانی جاسوس هسته‌ای و از اعضای شبکه گاندوی انگلیسی در تحلیلی نوشته است که با ایران کنار بیایید؛ آشوب سازی تنها باعث ویرانی شبکه خواهد شد!

انتهای پیام/

منبع:صبح قزوین

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.